Mystery Masážní salon

Nabízené druhy masáží
 

 

Otevírací doba:
Dle objednávek

Na přání jsme Vám k dispozici i o víkendu.

Možnost zakoupení dárkového poukazu pro Vaše přátele a známé

Pro zvýšení účinnosti klasické masáže doporučujeme před masáží rašelinový zábal.

Dopřejte si klasickou, čokoládovou nebo medovou masáž po boku Vašeho partnera, či blízké osoby!Druhy nabízených masáží

Klasická zdravotní masáž

Masáž s individuálním přístupem ke každému klientovi. Jedná se o soubor technik k odstranění blokád, svalového napětí, k navození příjemné relaxace a celkovému zklidnění. Masáž není vhodná při infekčním onemocnění, nachlazení, nádorovém onemocnění a kožních zánětech.

Vyhlazující liftingová masáž obličeje

Liftingová masáž obličeje je komplex jemných hmatů, které pozitivně ovlivňují cévní, žilní a lymfatický systém, podpoří látkovou výměnu a detoxikaci organismu, tím přispívá k vyhlazení vrásek, úbytku podkožního tuku a zlepšení tonusu pleti. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek, přispívá k lepšímu vyživování pokožky a svalů.
Pravidelné opakovaní liftingové masáže zpomalí stárnutí pleti a navrátí jí její pružnost a svěžest.
Jistě je vám znám pojem liftingu jako operačního zákroku, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze neinvazivní masáže.
V den masáže obličeje se doporučuje vynechat líčení.

Masáž horkými lávovými kameny

Lávové kameny zahřáté na 50 – 60°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii v meridánech. Teplo společně s energetickou vibrací lávových kamenů, rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolestech zad, šíje, hlavy, kloubů a svalstva. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické. Navozuje hluboký pocit relaxace. Pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a detoxikuje tělo. Kdy masáž není vhodná v těhotenství, při křečových žilách, kožních a nádorových onemocnění , horečnatých a infekčních stavech a při přecitlivělosti na teplo.

Havajská masáž Lomi Lomi

Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Rytmické dlouhé tahy předloktím a lokty mají ve spojení s exotickou vůní olejů velmi intenzivní terapeutický a relaxační účinek. Pohyb maséra při práci připomíná posvátný havajský tanec Hula, ze kterého masáž vychází. Lomi Lomi poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Masáž není vhodná při infekčním onemocnění, nachlazení, nádorovém onemocnění a kožních zánětech.

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž patří mezi velmi účinné techniky v boji proti celulitidě. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a proticelulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Při rychlém tempu masáže dochází k rozpouštění tukových buněk, příznivému ovlivnění krevního oběhu a stimulaci podkožní tukové struktury. Na závěr masáže je účinek podpořen speciálním skořicovým zábalem. Již po první masáži bude vaše pokožka pevnější a vyhlazená, k viditelnému zlepšení je ovšem nutno absolvovat alespoň 5 masáží, poté stačí docházet jednou za měsíc.
Kontraindikace: křečové žíly, infekční onemocnění, onkologické onemocnění, těhotenství.

Těhotenská masáž

Masáž v těhotenství je úžasnou technikou pro nastávající maminky jak ulevit od bolesti, navodit pocit relaxace a zklidnění. V těhotenství dochází k veliké zátěži určitých partií, bolestem v bedrech, napětí v šíji, otokům nohou. Relaxovat během těhotenství prospěje jak matce, tak i samotnému děťátku. Při masáži se používají čistě přírodní oleje. Masáž se provádí vleže na boku, nebo vsedě s oporou lehátka.
Kontraindikace: 1. trimestr těhotenství, rizikové těhotenství, onkologické onemocnění, nachlazení, virózní stavy, zánětlivé procesy.

Baňková masáž

Skvělým doplňkem k masáži je uznávaná starověká čínská metoda zvaná baňkování. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňkování spočívá v přikládání skleněných nádobek na pokožku. Vzduch v baňce se před aplikací zahřeje a vytvoří se podtlak. Baňka se pak přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Tah pokožky vyvíjený při terapii aktivuje funkci cév ve svalech a rozšiřuje je, což vede k usnadnění průtoku krve. Tato metoda je však naprosto bezbolestivá, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže.
Kontraindikace: infekční onemocnění, křečové žíly, onkologické onemocnění, nemoci srdce, užívání léků na ředění krve, těhotenství.

Medová masáž

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou metodu. Pomáhá při stresu, chronických nemocech, důsledcích nezdravého životního stylu a proti stárnutí pleti. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organizmus. Svým detoxikačním účinkem osvobozuje celé tělo do usazenin, které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků. Má velmi pozitivní účinky na sjtárnoucí a nečistou aknózní pleť. Masáž není vhodná pro osoby trpící alergií na med, diabetes, rakovinou, dále pak ženy v těhotenství a děti.

Čokoládová masáž a zábal

Jedná se o luxusní proceduru mezi relaxačními masážemi. Čokoláda přináší pokožce velké množství vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů. Masáž čokoládou vyhlazuje a omlazuje pokožku, příznivě působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, tím přispívá ke zbavení stresu a navozuje pocity štěstí. Masáž není vhodná pro osoby s kožními problémy, infekčním onemocněním, v těhotenství, při nízkém nebo vysokém krevním tlaku a pro děti.

Relaxační masáž obličeje

Speciální jemná, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu. Klasická chiromasáž příznivě ovlivňuje lymfatický, žilní a cévní systém a přispívá k odstranění bolesti hlavy, napětí a migrény. Dále má vliv na zvýšení tonusu pleti, zlepšení stavu ochablé pokožky a odstranění únavy z obličejového svalstva. Masáž není vhodná po operaci krční páteře, při nádorovém onemocnění.

Rašelinový zábal

Jedná se o lázeňskou kúru, kterou provádíme formou jednorázových, hygienických zábalů. Slouží k lokální tepelné terapii jako podpůrný prostředek při revmatických chronických onemocněních pohybového ústrojí. Doporučuje se při poruchách prokrvení a svalové bolesti, při zvýšené náchylnosti k nemocem a velkém pracovním zatížení. Rašelinový zábal obsahuje velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelného obkladu dostávají do těla. Pomáhá při kožních problémech a zlepšuje hydrataci a regeneraci pokožky.
Tuto proceduru doporučujeme před uvolňujícími technikami, vlivem tepla se rozšiřují cévy, dochází k prokrvení a tím se zvyšuje účinnost masáže.

Indická masáž hlavy Champi

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ajurvédského učení. Masáž v životě Indů zaujímá velmi důležitou roli. Umění indické masáže se neustále rozvíjelo, předávalo se z generaci na generaci a dodnes se různé techniky střeží jako rodinná tajemství.

Indická masáž hlavy je jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné v sedě. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody, celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.