Mystery Masážní salon

Nabízené druhy masáží
 

 

Otevírací doba:
pondělí - pátek 8:00 - 20:00

Možnost zakoupení dárkového poukazu pro Vaše přátele a známé

Pro zvýšení účinnosti klasické masáže doporučujeme před masáží rašelinový zábal.Druhy nabízených masáží

Pro podrobnější informace klikněte na názvy jednotlivých masáží.

Klasická zdravotní masáž

Masáž s individuálním přístupem ke každému klientovi. Jedná se o soubor technik k odstranění blokád, svalového napětí, k navození příjemné relaxace a celkovému zklidnění. Masáž není vhodná při infekčním onemocnění, nachlazení, nádorovém onemocnění a kožních zánětech.

Masáž horkými lávovými kameny

Lávové kameny zahřáté na 50 – 60°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii v meridánech. Teplo společně s energetickou vibrací lávových kamenů, rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolestech zad, šíje, hlavy, kloubů a svalstva. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické. Navozuje hluboký pocit relaxace. Pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a detoxikuje tělo. Kdy masáž není vhodná v těhotenství, při křečových žilách, kožních a nádorových onemocnění , horečnatých a infekčních stavech a při přecitlivělosti na teplo.

Havajská masáž Lomi Lomi

Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Rytmické dlouhé tahy předloktím a lokty mají ve spojení s exotickou vůní olejů velmi intenzivní terapeutický a relaxační účinek. Pohyb maséra při práci připomíná posvátný havajský tanec Hula, ze kterého masáž vychází. Lomi Lomi poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Masáž není vhodná při infekčním onemocnění, nachlazení, nádorovém onemocnění a kožních zánětech.

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž patří mezi velmi účinné techniky v boji proti celulitidě. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a proticelulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Při rychlém tempu masáže dochází k rozpouštění tukových buněk, příznivému ovlivnění krevního oběhu a stimulaci podkožní tukové struktury. Na závěr masáže je účinek podpořen speciálním skořicovým zábalem. Již po první masáži bude vaše pokožka pevnější a vyhlazená, k viditelnému zlepšení je ovšem nutno absolvovat alespoň 5 masáží, poté stačí docházet jednou za měsíc.
Kontraindikace: křečové žíly, infekční onemocnění, onkologické onemocnění, těhotenství.

Těhotenská masáž

Masáž v těhotenství je úžasnou technikou pro nastávající maminky jak ulevit od bolesti, navodit pocit relaxace a zklidnění. V těhotenství dochází k veliké zátěži určitých partií, bolestem v bedrech, napětí v šíji, otokům nohou. Relaxovat během těhotenství prospěje jak matce, tak i samotnému děťátku. Při masáži se používají čistě přírodní oleje. Masáž se provádí vleže na boku, nebo vsedě s oporou lehátka.
Kontraindikace: 1. trimestr těhotenství, rizikové těhotenství, onkologické onemocnění, nachlazení, virózní stavy, zánětlivé procesy.

Baňková masáž

Skvělým doplňkem k masáži je uznávaná starověká čínská metoda zvaná baňkování. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňkování spočívá v přikládání skleněných nádobek na pokožku. Vzduch v baňce se před aplikací zahřeje a vytvoří se podtlak. Baňka se pak přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Tah pokožky vyvíjený při terapii aktivuje funkci cév ve svalech a rozšiřuje je, což vede k usnadnění průtoku krve. Tato metoda je však naprosto bezbolestivá, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže.
Kontraindikace: infekční onemocnění, křečové žíly, onkologické onemocnění, nemoci srdce, užívání léků na ředění krve, těhotenství.

Medová masáž

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou metodu. Pomáhá při stresu, chronických nemocech, důsledcích nezdravého životního stylu a proti stárnutí pleti. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organizmus. Svým detoxikačním účinkem osvobozuje celé tělo do usazenin, které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků. Má velmi pozitivní účinky na sjtárnoucí a nečistou aknózní pleť. Masáž není vhodná pro osoby trpící alergií na med, diabetes, rakovinou, dále pak ženy v těhotenství a děti.

Čokoládová masáž a zábal

Jedná se o luxusní proceduru mezi relaxačními masážemi. Čokoláda přináší pokožce velké množství vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů. Masáž čokoládou vyhlazuje a omlazuje pokožku, příznivě působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin, tím přispívá ke zbavení stresu a navozuje pocity štěstí. Masáž není vhodná pro osoby s kožními problémy, infekčním onemocněním, v těhotenství, při nízkém nebo vysokém krevním tlaku a pro děti.

Relaxační masáž obličeje, hlavy a šíje

Speciální jemně relaxační masáž obličeje, hlavy, šíje a dekoltu. Klasická chiromasáž příznivě ovlivňuje lymfatický, žilní a cévní systém a přispívá k odstranění bolesti hlavy, napětí a migrény. Dále má vliv na zvýšení tonusu pleti, zlepšení stavu ochablé pokožky a odstranění únavy z obličejového svalstva. Masáž není vhodná po operaci krční páteře, při nádorovém onemocnění.

Indická masáž hlavy Champi

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ajurvédského učení. Masáž v životě Indů zaujímá velmi důležitou roli. Umění indické masáže se neustále rozvíjelo, předávalo se z generaci na generaci a dodnes se různé techniky střeží jako rodinná tajemství.

Indická masáž hlavy je jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné v sedě. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody, celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.

Rašelinový zábal

Jedná se o lázeňskou kúru, kterou provádíme formou jednorázových, hygienických zábalů. Slouží k lokální tepelné terapii jako podpůrný prostředek při revmatických chronických onemocněních pohybového ústrojí. Doporučuje se při poruchách prokrvení a svalové bolesti, při zvýšené náchylnosti k nemocem a velkém pracovním zatížení. Rašelinový zábal obsahuje velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelného obkladu dostávají do těla. Pomáhá při kožních problémech a zlepšuje hydrataci a regeneraci pokožky.
Tuto proceduru doporučujeme před uvolňujícími technikami, vlivem tepla se rozšiřují cévy, dochází k prokrvení a tím se zvyšuje účinnost masáže.